Διαδοχικά «λουκέτα» σε δημοτικά και νηπιαγωγεία

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Πάνω από 150 είναι πλέον τα σχολεία και τα τμήματα που κλείνουν λόγω κρουσμάτων κορονοϊού σε μαθητές, εκπαιδευτικούς και λοιπό προσωπικό σε διάφορες περιοχές της χώρας.


Υπενθυμίζουμε πως σύμφωνα με τις οδηγίες του ΕΟΔΥ, τα κλινικά κριτήρια του χαρακτηρισμού ενός παιδιού ως «ύποπτου κρούσματος COVID-19», που αποτελούν ταυτόχρονα και κριτήρια για να γίνει διαγνωστικός έλεγχος για COVID-19, είναι:

  • πυρετός >37,5°C ή βήχας ή δύσπνοια ή ανοσμία/αγευσία ή γαστρεντερικά συμπτώματα – χωρίς να υπάρχουν ενδείξεις εναλλακτικής διάγνωσης.

Διαβάστε εδώ τις σχετικές οδηγίες του ΕΟΔΥ για τα σχολεία.


Η λίστα με τα κλειστά σχολεία

  1. 18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Δ1 (Δ Τάξη) από 28/1 έως και 10/2
  2. 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ Α (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ Α (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 28/1 έως και 10/2
  3. 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ έως 09/02/2021
  4. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ έως 09/02/2021
  5. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 Engl (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 Germ (ΣΤ Τάξη) από 27/1 έως και 4/2
  6. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΠΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ – Δ1 (Δ Τάξη) από 27/1 έως και 5/2
  7. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΚΑΙ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΠΕ (Ε Τάξη), Τ. ΥΠΟΔΟΧΗΣ Ε ΖΕΠ 1 (Ε Τάξη), Τ. ΥΠΟΔΟΧΗΣ Ε ΖΕΠ 2 (Ε Τάξη), ΤΜ. ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ Ε (Ε Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
  8. 13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – 2ο ΠΡΩΙΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
  9. 101ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 Αγγλικα (Δ Τάξη) από 27/1 έως και 7/2
  10. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ DOROTHY SNOT ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΚΡΑΛΛΗ & ΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΕ – ΚΡΙΚ (ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/1 έως και 4/2
  11. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ” – Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ3 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Δ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ (Δ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ 3 (Δ Τάξη) από 27/1 έως και 8/2
  12. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – Ε1 (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 27/1 έως και 7/2
  13. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Β2 (Β Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
  14. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
  15. 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – 2ο ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), 3ο ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟΥ ΠΡΩΪΝΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
  16. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ έως 05/02/2021
  17. 13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
  18. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – 09/02/2021
  19. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟ – Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ε-ΕΝΤΑΞΗΣ (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
  20. 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ – Α1 (Α Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
  21. 4ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ – Δ1 (Δ Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
  22. ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – Α1 γυμν (Α Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
  23. 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΣΤ Τάξη) από 26/1 έως και 4/2
  24. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Ε2 (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 5/2
  25. 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ – Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΠΔ (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
  26. 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Ε1 ΠΡΩΙΝΟΥ (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
  27. 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ – .Β2 ΑΓΓΛ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  28. 7ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ έως 05/02/2021
  29. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ – ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ (ΛΑΤΣΕΙΟ) – ζ (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  30. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΛΛΗΝΗ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ Α.Ε. – Ε5 (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  31. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΟΥΤΣΙΟΥ – ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΖΕΠ Β (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  32. 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Δ ΖΩΝΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Δ Τάξη), Δ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Δ Τάξη), Δ ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  33. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΧΕΛΜΕΙΟ – Α2 (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Α2 (Α Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  34. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Α2 (Α Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  35. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  36. 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  37. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  38. 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Β2 (Β Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  39. 12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ – ΚΛΑΣΣΙΚΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  40. 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ – Γ1 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  41. 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  42. 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  43. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ2 ΕΝΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 ΕΝΤΑΞΗ (Γ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  44. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ – ΣΧΟΛΗ ΚΥΡΑΝΑ – ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  45. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΡΜΑΤΟΥΣΑΣ – Γ΄ Ε.Δ. (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), ΖΕΠ 1 ΟΜΑΔΑ 7 (Γ Τάξη), ΖΕΠ 2 ΟΜΑΔΑ 8 (Γ Τάξη), ΖΕΠ 2 ΟΜΑΔΑ 9 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 6/2
  46. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΗΣΙ-ΗΜΑΘΙΑΣ – Δ (Δ Τάξη), ΔΑΓΓΛ (Δ Τάξη), ΔΕΝΔΙΔ (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  47. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΣΤ1΄ ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  48. 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ολοημερο 3 ΠΚ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), πρωινη ζωνη 1 ΠΚ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), τμημα 3 ΟΠΚ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  49. 22ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – πρωινο 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  50. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ – ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  51. 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  52. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ – ΣΧΟΛΗ ΧΙΛΛ – Γ2 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  53. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΈΛΦΕΙΑ – ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ – Β1 (Β Τάξη) από 25/1 έως και 3/2
  54. 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Ε΄1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Ε΄2 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Ε΄3 (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Ε1 (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Ε2 (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Ε3 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε3 (Ε Τάξη), Ε3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  55. 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ ΚΩ – Β (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  56. ΕΕΕΕΚ ΜΥΣΤΡΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ έως 07/02/2021
  57.  27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – Ε1 (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  58. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΟΥΡΙΑΣ έως 05/02/2021
  59. 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Ε (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  60. ΙΔΙΩΤΙΚΟ 2/ΘΕΣΙΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΗΜ. ΒΑΣ. ΚΟΥΡΕΤΖΗ – ΠΡΩΙΝΟ-1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  61. 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Ε1 (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  62. 5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  63. 6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΪΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  64. 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  65. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 3/2
  66. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟΥ έως 03/02/2021
  67. 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ έως 07/02/2021
  68.  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΧΑΝΙΩΝ – Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη) από 25/1 έως και 3/2
  69. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΠΖΑ (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), ΕΔΒ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΟΜΑΔΑ 1 (Β Τάξη), ΠΖΒ (Β Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΖΓ (Γ Τάξη) από 22/1 έως και 3/2
  70. 18ο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών – Γ1 (Γ Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  71. 25ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ έως 04/02/2021
  72. 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – Δ (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  73. 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – Ε1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  74. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΤ Γερμανικά (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  75. 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – _A (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Α (Α Τάξη), ΤΜ. ΕΝΤΑΞΗΣ Α (Α Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  76. ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – Β5 (Β Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη), Ε3 (Ε Τάξη), Ε4 (Ε Τάξη), ΣΤ10 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ7 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ9 (ΣΤ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  77. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΥΣΤΟΥ έως 03/02/2021
  78.  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΝΔΟΥ – Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  79. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ – ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΪΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  80. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ – Δ2 (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  81. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ Δ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ2 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ2 (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Δ2 (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  82. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – Ε3 (Ε Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  83. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΗΡΑΣ – ΛΑΛΙΤΣΕΣ – Υποχρεωτικό Πρωινό 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 22/1 έως και 2/2
  84. 18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 22/1 έως και 2/2
  85. 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΓΛΙΚΑ Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 31/1
  86. 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ έως 04/02/2021
  87.  ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΕΟΠΑΓΙΤΗΣ – ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 22/1 έως και 3/2
  88. 9ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), ΤΥΙ Α (Α Τάξη) από 22/1 έως και 3/2
  89. 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΣΙΝΗΣ έως 03/02/2021
  90. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – Β1 ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β1 ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 22/1 έως και 1/2
  91. 2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΟΚΤΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Β΄ ΤΑΞΗ (Β Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  92. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Γ2 (Γ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  93. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ – ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α.Ε. – Δ2 (Δ Τάξη), ΣΤ5 (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  94. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΠΑΛΑΤΙΩΝ – Γ1 (Γ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  95. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ – ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  96. 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ – Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  97. 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΝΑΚΑΣΑ – ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  98. ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ έως 02/02/2021
  99.  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Δ ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΖΕΠ 1 ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  100. 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Α ΛΥΚΕΙΟΥ (Α-ΛΥΚ Τάξη), Α ΛΥΚΕΙΟΥ (Α-ΛΥΚ Τάξη), Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΑ (Α-ΛΥΚ Τάξη), Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ (Α-ΛΥΚ Τάξη), Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΥΓΕΙΑΣ (Α-ΛΥΚ Τάξη) από 21/1 έως και 1/2
  101. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ έως 02/02/2021
  102.  15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 2/2
  103. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΑΜΙΝΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ – ΣΤΡΑΤΗΣ ΜΥΡΙΒΗΛΗΣ έως 03/02/2021
  104.  2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  105. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ – Β1 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  106. 2ο ΕΕΕΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ  – Α΄ΜΑΓ1_Β (Α Τάξη), Α΄ΜΑΓ1_ΓΠ (Α Τάξη), Α΄ΜΑΓ1_Κ (Α Τάξη), Β΄ΜΑΓ2_ΓΠ (Β Τάξη), Β΄ΜΑΓ2_Κ (Β Τάξη), Γ΄ΜΑΓ3_ΓΠ (Γ Τάξη), Γ΄ΜΑΓ3_Κ (Γ Τάξη), Γ΄ΜΑΓ4_ΓΠ (Γ Τάξη), Γ΄ΜΑΓ4_Κ (Γ Τάξη), Δ΄ΜΑΓ5_Β (Δ Τάξη), Δ΄ΜΑΓ5_ΓΠ (Δ Τάξη), Δ΄ΜΑΓ5_Κ (Δ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ6_ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ6_Κ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ7_Β (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ7_ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ7_Κ (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  107. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ – Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-Αγγλικά (Δ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  108. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΣΤ ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΙΣΧ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΤΑΞΗΣ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  109. 4ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ – Β2 (Β Τάξη), Β2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 20/1 έως και 2/2 Δ2 (Δ Τάξη), Δ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  110. 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΣΤ2-ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  111. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΨΥΧΙΚΟ – Β ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ – Γ1 (Γ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  112. 40ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  113. 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ έως 01/02/2021
  114.  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – Αγγλικά Δ Τάξη (Δ Τάξη), Αγγλικά Ολοημέρου Δ (Δ Τάξη), Δ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Ενισχυτική Δ – Τμήμα 1 (Δ Τάξη), Ένταξης Δ τάξη Τμήμα 1 (Δ Τάξη), Ένταξης Δ τάξη Τμήμα 2 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Πρωινή Ζώνη Δ (Δ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  115. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ έως 02/02/2021
  116.  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ – Β΄ΤΑΞΗ (Β Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  117. 22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ έως 02/02/2021
  118. 25ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΤΜΗΜΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  119. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ έως 02/02/2021
  120. 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Γ1 ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Ε1 ΤΑΞΗ (Ε Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  121. 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Δ2 (Δ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2-ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2-ΓΕΡΜ (ΣΤ Τάξη), Δ2-ΑΓΓ (Δ Τάξη) από 20/1 έως και 28/1
  122. 20ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ – Ολοήμερο τμήμα (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Πρωινή υποδοχή (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Πρωινό τμήμα Ι (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/1 έως και 1/2
  123. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ “ΚΩΣΤΑΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ” – Β (Β Τάξη), Β – ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε – ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 19/1 έως και 1/2
  124. 21ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ έως 28/01/2021
  125. 24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ – Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 19/1 έως και 31/1
  126. 39ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – Γ2 (Γ Τάξη) από 19/1 έως και 31/1
  127. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΥΡΩΝ – Ε΄ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΙΣΧΥΤ ΔΕΜΕΡΤΖΗ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΙΣΧΥΤ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΤΑΞΗΣ (Ε Τάξη), Ε΄ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ε΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (Ε Τάξη) από 19/1 έως και 1/2
  128. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Β1 (Β Τάξη), Β1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1 Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  129. 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Β2 (Β Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Β2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝ Β2 (Β Τάξη), Δ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΤΕ ΟΜ 1 (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  130. 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ – Γ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Γ (Γ Τάξη) από 18/1 έως και 31/1
  131. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – Α (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Α Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  132. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ έως 31/01/2021
  133. 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Β ΕΛΙΣΑΒΕΤΕΙΟ – Ε2 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  134. 105ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛ/ΠΡ Α Δ.Α (Α Τάξη), ΟΛ/ΠΡ Α Ζ1 (Α Τάξη), ΟΛ/ΠΡ Α Ζ2 (Α Τάξη) από 18/1 έως και 28/1
  135. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ – Δ2 (Δ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2 Ε2 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 31/1
  136.  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΗΣ ΛΕΣΒΟΥ έως 31/01/2021
  137.  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΗΓΗΣ ΛΕΣΒΟΥ έως 31/01/2021
  138.  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ ΛΕΣΒΟΥ – Α΄ΤΑΞΗ (Α Τάξη), Α΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ0*Α3 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Π.Ζ. Α΄ (Α Τάξη), Β΄ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β3 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Π.Ζ. Β΄ (Β Τάξη), Τ.Ε. Β (Β Τάξη), Γ΄ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Γ΄ ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ4 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Π.Ζ. Δ΄ (Δ Τάξη), Τ.Ε. Δ (Δ Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Π.Ζ. Ε΄ (Ε Τάξη), Τ.Ε. Ε (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε. ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ε.Δ. (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  139. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 18/1 έως και 28/1
  140. 22ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Δ2_ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1_ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  141. 3ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Αγγλ.Στ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε.-ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  142. ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ “ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ” έως 29/01/2021
  143.  26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 31/1
  144. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ έως 31/01/2021
  145.  ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ – ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ΄ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  146. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΙΩΝ – Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  147. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – “Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ” – 2 (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  148. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη), ΕΔ1 (Γ Τάξη), Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), ΕΔ10 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ Δ Γ (Δ Τάξη), Ζ1*Δ5 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ5 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  149. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΡΗΣ ΦΟΡΑΔΑΣ – Τμήμα B (Β Τάξη), Τμήμα B (Γ Τάξη), Τμήμα B (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  150. 52ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Στ2 (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  151. 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 6 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/1 έως και 1/2 ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  152. 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ έως 28/01/2021
  153.  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε1 Γερμανικών (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Τμήμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας Ε1 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  154. 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – Δ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  155. 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ έως 28/01/2021
  156.  ΕΕΕΕΚ ΓΕΝΙΣΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – Β2 ΚΕΡ (Β ΕΙΔ) (Β Τάξη), Β2 ΚΕΡ (ΓΕΝ ΠΑΙΔΕΙΑΣ) (Β Τάξη), Β2 ΚΕΡ (ΚΥΡΙΑ ΕΙΔ) (Β Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (Β ΕΙΔ) (Ε Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (ΓΕΝ ΠΑΙΔΕΙΑΣ) (Ε Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (ΚΥΡΙΑ ΕΙΔ) (Ε Τάξη) από 15/1 έως και 29/1
  157. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΕ Α (Α Τάξη), ΤΕ Β (Β Τάξη), ΤΕ Γ (Γ Τάξη), ΤΕ Δ (Δ Τάξη), ΤΕ Ε (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2 ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 29/1
  158. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ ΚΙΛΚΙΣ έως 28/01/2021
Μοιραστείτε.

Αφήστε ένα σχόλιο